Ciasteczka?

Wykorzystujemy pliki cookie, aby dostarczyć treści spełniające oczekiwania osób odwiedzających nasz serwis internetowy. Kontynuując wyrażasz zgodę na ich użycie. dowiedz się więcej

AI pomaga w IceWarp
Klikając ChatGPT, wbudowane funkcje AI w najnowszej wersji IceWarp magicznie pomogą Ci w odpowiadaniu na e-maile, przekazywaniu wiadomości, tłumaczeniu, tworzeniu dokumentów i nie tylko. A to dopiero początek naszej podróży związanej ze sztuczną inteligencją, w której pracujemy nad większą liczbą funkcji i integracji.
Scenariusze użycia AI
Poszukaj ikony pomocy AI, aby wyświetlić określone działania w interfejsie/aplikacjach IceWarp:
Zaproponuj odpowiedź
Kiedy odpowiadasz na długi e-mail, ChatGPT może przygotować odpowiedź na podstawie całego wątku e-maila, dzięki czemu nie przegapisz żadnych ważnych punktów. A ponieważ cała historia komunikatów ChatGPT jest zachowywana, zawsze możesz kontynuować pracę od miejsca, w którym przerwałeś, za pomocą chatbota.
Wyrażaj się całkowicie jasno
Aby mieć pewność, że Twoje e-maile, posty na TeamChat i czaty zwięźle przekazują Twoje myśli, wbudowane skróty ChatGPT umożliwiają zmianę tonu, poprawę stylu, skrócenie lub wydłużenie tekstu, a nawet podzielenie go na wypunktowanie.
Zrób szybki przegląd
Aby pomóc Ci szybko zrozumieć istotę długiego e-maila, ChatGPT może dokonać jego krótkiego przeglądu, podkreślając kluczowe punkty i umożliwiając szybkie podjęcie związanych z nimi działań.
Tłumaczenie
Nie musisz kopiować i wklejać e-maili w obcym języku do niezależnych usług tłumaczeniowych, ta funkcja bezproblemowo przetłumaczy dowolny tekst z maksymalnie 100 języków od razu.
Stała historia czatów AI
Cała Twoja historia zapytań ChatGPT zostanie zapisana. Kiedy więc otrzymasz odpowiedź na wiadomość e-mail wspomaganą przez sztuczną inteligencję, chatbot będzie mógł kontynuować Twoją poprzednią rozmowę ChatGPT powiązaną z wątkiem wiadomości e-mail.

IceWarp w mgnieniu oka

Odkryj, jak funkcje IceWarp pasują do Twojego codziennego planu zajęć.

Odkryj IceWarp