Ciasteczka?

Wykorzystujemy pliki cookie, aby dostarczyć treści spełniające oczekiwania osób odwiedzających nasz serwis internetowy. Kontynuując wyrażasz zgodę na ich użycie. dowiedz się więcej

IceWarp Epos
AKTUALIZACJA LISTOPAD 2023
AI przydaje się, aby poprawić codzienną produktywność.
ChatGPT od OpenAI przydaje się w codziennej korespondencji.
Adaptując innowacje, które pomogą w codziennym użytkowaniu, IceWarp integruje teraz ChatGPT w oknach dialogowych tworzenia, czatu i TeamChat, a także w dokumentach. Po odblokowaniu generatywnej sztucznej inteligencji będzie ona mogła w magiczny sposób pomóc Ci w odpowiadaniu na e-maile, tłumaczeniach, tworzeniu dokumentów i nie tylko.
Przypadki użycia AI
Nasza łatwo dostępna integracja ChatGPT oferuje wygodne funkcje, takie jak:
Zaproponuj odpowiedź
Kiedy musisz odpowiedzieć na długi e-mail, ChatGPT może przygotować odpowiedź na podstawie całej poprzedniej rozmowy, dzięki czemu nie przegapisz żadnych ważnych punktów.
Zrób szybki przegląd
Aby pomóc Ci szybko zrozumieć istotę długiego e-maila, ChatGPT może dokonać jego krótkiego przeglądu, podkreślając kluczowe punkty i umożliwiając szybkie podjęcie w związanych z nimi działań.
Przetłumacz
Nie musisz kopiować i wklejać e-maili w językach obcych do usług tłumaczeniowych, ta funkcja bezproblemowo przetłumaczy dowolny z maksymalnie 100 języków bezpośrednio w Twojej skrzynce odbiorczej.
Stała historia monitów
Cała Twoja historia zapytań ChatGPT zostanie zapisana. Kiedy więc otrzymasz odpowiedź na wiadomość e-mail wspomaganą przez sztuczną inteligencję, chatbot będzie mógł kontynuować Twoją istniejącą rozmowę ChatGPT związaną z wątkiem e-mailowym.
Zaktualizowana aplikacja mobilna
teraz z Notatkami
Główna aktualizacja aplikacji mobilnej IceWarp zawiera teraz nową obsługę programu Notes, przeprojektowaną nawigację i menu wprowadzające. Przełączanie pomiędzy mobilnymi komponentami IceWarp nie może być łatwiejsze!
Odłóż e-maile na później
W IceWarp pojawi się niezwykle przydatna funkcja Odłóż e-maile, która pozwoli Ci zachować porządek w skrzynce odbiorczej i przechowywać e-maile, na których musisz się w danej chwili skupić, a inne odłożyć na później. Zawsze
koncentruj się na tym, co wymaga Twojej natychmiastowej uwagi.
Lobby dla Twoich
konferencji
Nowy tryb lobby w aplikacji Konferencje dodaje wirtualną poczekalnię na konferencje, aby zwiększyć ich bezpieczeństwo, dając Ci kontrolę nad tym, kogo wpuścisz.
Migracja z Microsoft 365 wkrótce stanie się znacznie łatwiejsza
Nasza nowa funkcja automatycznej migracji wykorzystująca most API Graph do IceWarp pomoże administratorom w łatwiejszym przenoszeniu danych użytkowników z Microsoft 365 do IceWarp. Migrujemy wszystko oprócz Teams.