Ciasteczka?

Wykorzystujemy pliki cookie, aby dostarczyć treści spełniające oczekiwania osób odwiedzających nasz serwis internetowy. Kontynuując wyrażasz zgodę na ich użycie. dowiedz się więcej

Epos rozpoczyna nową epokę

Nasza największa jak dotąd premiera wyznacza kolejny rozdział ewolucji IceWarp.

Epos dashboard
IceWarp icon
Panel
Epos koncentruje się wokół twojego obszaru roboczego online
Korzystaj z osobistego pulpitu w przeglądarce, aby jednym kliknięciem uzyskać dostęp do swojej ostatniej aktywności i nagrań spotkań. Porządkuj i udostępniaj foldery i pliki. Upewnij się, że nie zapomniałeś o niczym ważnym, przypinając zaproszenia.
Epos spaces
Udostępniaj
Epos spaces
Pin
Epos spaces
Twórz foldery
Epos spaces
Przeciągnij i wklej
Epos dashboard
IceWarp icon
Wszystkie Twoje pliki i foldery w chmurze
IceWarp icon
Przypinaj notatki, których potrzebujesz w danej chwili
IceWarp icon
Szybki dostęp do Twoich bieżących nagrań
IceWarp icon
TeamChat zapewnia przejrzystość
we wszystkich wątkach rozmów
Zaprojektowany na nowo TeamChat pokazuje tylko kluczowe tematy w każdym pokoju, które możesz rozwinąć, aby wyświetlić całe rozmowy.
Wątki konwersacji pozostają widoczne na prawym pasku bocznym nawet po przejściu do innych komponentów IceWarp, takich jak Poczta lub Kalendarz. Aby być na bieżąco z ważnymi tematami, śledź wątek, aby otrzymywać powiadomienia o wszystkich zawartych w nim postach. Wszystkie Twoje posty i wzmianki są śledzone automatycznie, więc nie przegapisz odpowiedzi od współpracowników.
Epos teamchat
IceWarp icon
Zupełnie nowa Appka Mobilna IceWarp
Konferencje i TeamChat są bezproblemowo zintegrowane z telefonem komórkowym i zapewniają dokładnie te same funkcje, co na komputerze. Aby oddzielić pracę od życia osobistego, przechowuj wszystkie e-maile biznesowe i wątki dotyczące projektów w jednej aplikacji IceWarp, tak jak na pulpicie.
Epos mobile
IceWarp icon
Szybka synchronizacja, wątki, wspólna edycja i nie tylko...
Appka IceWarp używa udoskonalonego mechanizmu ładowania wiadomości w celu szybszej synchronizacji. Posiada również łatwiejszy w obsłudze interfejs zaprojektowany wokół wątków. Po raz pierwszy, wspólna edycja dokumentów IceWarp jest teraz umożliwiona na urządzeniach mobilnych. Aby uprościć korzystanie, użytkownik może się zalogować, skanując kod QR.
IceWarp icon
IceWarp icon
Załączniki na których możesz polegać
Wszystkie załączniki są teraz wysyłane jako "Smart Attachments", więc odbiorca otrzymuje tylko link do pobrania, a Ty masz większą kontrolę nad swoimi plikami. Centrum przesyłania pokazuje kraje i adresy IP użytkowników uzyskujących dostęp do Twoich plików w celu zwiększenia poufności danych. Otrzymasz przypomnienie o dodaniu załącznika, jeśli go brakuje. Możesz nawet zastąpić załącznik, jeśli po kliknięciu Wyślij znajdziesz błąd. Nie ma potrzeby ponownego wysyłania wiadomości e-mail, aby naprawić ten szczegół.
Epos smart attach
IceWarp icon
Zupełnie nowe intuicyjne wyszukiwanie
Przeprojektowane wyszukiwanie z dostosowanymi do Twoich potrzeb tagami i zaawansowanym filtrowaniem pomaga skoncentrować się na tym, czego szukasz. Dodaj tagi do swoich wyszukiwań i powtarzaj je w razie potrzeby.
Epos search
IceWarp icon
Wszystkie Twoje zadania w jednym oknie przeglądarki
Dzięki płynnej integracji wszystkich komponentów IceWarp, znika różnica między pocztą e-mail, TeamChat, Wideokonferencjami i współpracą nad dokumentami. Możesz teraz płynnie przeskakiwać pomiędzy zadaniami, mając jednocześnie możliwość otwierania dowolnego komponentu w oddzielnym oknie, jeśli to konieczne. Wszystko działa w tej samej sesji WebClient.
Epos browser
Epos box
Prawy pasek zadań
Prawy pasek boczny zawiera wątki TeamChat, wiadomości błyskawiczne, kalendarz oraz Centrum przesyłania.
Epos box
Osobne okna i zakładki
W razie potrzeby otwieraj komponenty IceWarp w oddzielnych zakładkach lub oknach.
Epos box
Foldery
Nowy dizajn folderów najczęściej otwieranych plików pomaga zwiększyć produktywność w codziennym użytkowaniu.
Epos box
Ulubione
Jako uzupełnienie na nowo zaprojektowanych folderów, ważne elementy w folderach można teraz oznaczać jako ulubione. Następnie możesz łatwo uzyskać dostęp do nich w rozwijanym menu Ulubione.
Epos box
Komunikator
Na nowo zaprojektowany komunikator z funkcjonalnościami znanymi z social media, z aktywnymi konwersacjami dostępnymi na dole i możliwością otwierania ich w osobnych oknach.
IceWarp icon
Przydatne Notatki
Notatki są teraz bezpośrednio połączone z pulpitem, dzięki czemu nigdy nie stracisz kontroli nad ważnymi zadaniami. Oczywiście możesz je przypiąć bezpośrednio na pulpicie, dostosować i sformatować według własnych upodobań.
Epos notes
IceWarp icon
Z łatwością zapraszaj nowych użytkowników
Aby ułatwić wdrażanie pracowników, możesz teraz łatwo wysłać zaproszenie, a IceWarp samodzielnie przeprowadzi nowego użytkownika przez proces rejestracji, nie ma nic prostszego!
Epos invite
IceWarp icon
Konferencje na profesjonalnym poziomie dla tysiąca słuchaczy
W przypadku spotkań biznesowych IceWarp Konferencje udostępnia teraz wirtualne tła, a także tryb lobby z niestandardową tapetą i muzyką w czasie oczekiwania. Obsługuje do 1000 uczestników, podczas gdy moderator ma lepszą kontrolę, aby zarządzać ruchem gości. Mamy tylko nadzieję, że nie dostaniesz tremy przed tak liczną publicznością.
Epos conference
IceWarp został zaprojektowany do obsługi dziesiątek tysięcy użytkowników i domen.
Premiera IceWarp